KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936098
nr 1593 6098
Tatiana Bobier. Poltava. Signerad a tergo. Olja på duk, 48x68 cm, yttermått inklusive ram: 55x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 januari 2024
kl 20:13:51
23/1 17:33:26
500 kr
29/1 20:08:51